Головна » 2017 » Січень » 9 » Ремонт комп'ютера: Ваш ПК став думати як пилосос?
01:10
Ремонт комп'ютера: Ваш ПК став думати як пилосос?

 


Ремонт комп'ютера: Ваш ПК став думати як пилосос?

Стаття розповідає про таку проблему зкомп'ютеромяк довге завантаження.
Багато хто думає, що якщо комп'ютер став довго завантажуватися, то це означає, що він застарів, але в дійсності це не так.
Стаття навчить недосвідчених комп'ютерників, що потрібно робити в тому чи іншому випадку.

У сучасному світі, комп'ютер став невід'ємною частиною життя людини, так само необхідною як їжа, одяг і т.д. Практично у кожній другій сім'ї є в наявності комп'ютер, і не один.
В незалежності від терміну давності покупки і новизни його на ринку споживання, ПК, як і будь-яка інша техніка, вимагає постійного догляду.

Як багато хто встиг помітити, що навіть не так давно куплений апарат, з часом починає набагато довше виробляти ті чи інші дії, довше запускаються програми, ігри, і інший софт, в незалежності від вимог для системи.
Найчастіше можна почути, що моє залізо вже застаріло, пора міняти на нове, але це не завжди так, адже термін роботи "вірою і правдою" при належному експлуатуванні практично не обмежений.

Так ось, що ж може послужити причиною довгої задумікомп'ютера, І як уникнути подібних проблем.

Захламление.

І так першою причиною, гальмування ПК, є безлад на локальних дисках, який хочете ви цього чи ні, все одно буде при використанні апарату.

Прикладом цього є маса встановленого софта, починаючи від найпростіших, закінчуючи важкими програмами, іграми, якими ви або не користуєтеся, залишили на довгострокове (нехай лежить, раптом стати в нагоді), тощо, ви і не підозрюєте, як дані дії послаблюють роботу ПК, розглянемо на прикладах.

Оскільки під час роботи операційної системи для того чи іншого дії, відбувається величезна кількість запитів і пошуку потрібної інформації на дисках, то як ви самі розумієте, що чим більше впорядковані файли, тим простіше їх знайти, файли в системі є аналогом вашого порядку в кімнаті або шафі.

Також вносить безлад, і складність у пошуку потрібної інформації, всіляке кількість залишкових файлів від віддалених програм , оскільки при установці програми вона створює записи в базі даних системи.

Звичайно ж, автоматично прописуючи шлях свого місцезнаходження і типах файлів з якою вона працює, полегшуючи і системі і вам зручне її використання.

Так само і відповідно шлях для видалення, але є одне АЛЕ, навіть якщо ви, здавалося б, видалили програму дочиста, використовуючи вбудовану функцію у вашому комп'ютері, вона не повністю видаляє всі файли, а створює як би резервні копії, на зразок Temporare internets файлів, при відвідуванні сайтів в інтернеті використовуючи браузер.

І на протязі часу, таких ось недогризків ставати все більше і більше, що природно призводить до плутанини в реєстрі системи, провокуючи «гальмування», з огляду на те, що доводиться витрачати більше часу на пошук потрібних файлів.

Для боротьби з цією проблемою, можемо порадити перевірену на власному досвіді корисну програмку,Revo Uninstaller , Дуже корисна в господарстві річ, якої тільки і користуюся.
Вона не тільки видалить сам софт, а й н айдёт всі зайві шматки файлів, перевіривши весь реєстр з ніг до голови.

Так само маючи багато інших корисних функцій , для особливо проблемних програм і файлів які ну ніяк не хочуть віддалятися , щоб ви з ними не робили, напевно кожен з вас стикався з подібною шкідливістю.

Також поширеною проблемою накопичення залишкових файлів, є несподіване вимкнення світла під час вашої роботи з апаратом, то ви працюєте в програмі, граєте, скидаєте інформацію на носій, і тут раз і все.
Багато звичайно думають, що нічого страшного не сталося, але як ви вже могли зрозуміти з вищесказаного, всі тимчасові файли створені програмою, самої операційною системою залишилися в завислому стані на півдорозі, осідаючи в самих непередбачуваних місцях.

Так само ускладнюючи подальшу роботу системи, не тільки створюючи додаткові складності в пошуку необхідних файлів, але і створюючи плутанину в самій файлової системи операційки .
Наводячи згодом при неодноразовому екстреному відключенні харчування, не тільки непередбачених, але і самовільних (а, та так вимкну, так швидше, нічого поганого не буде), до повного краху.

Що згодом призводить до повної або часткової переустановлення операційної системи .
Для боротьби з цією проблемою, відстеження таких ось файлів, в мережі інтернету, благо присутній необмежену кількість програм чистильників комп'ютера , необхідно користуватися не рідше 2-3 разів на тиждень, а краще всього призначити в автозавантаження.

Ну і як профілактика для запобігання комп'ютера від таких несподіванок, як відключення світла, раджу придбати Систему безперебійного живлення (IBP) , Який продовжить роботу комп'ютера деякий час, необхідний для коректного завершення роботи.
Переглядів: 48 | Додав: sluty | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra in dui sit amet consequat.

- John Doe, creative director

Praesent vestibulum commodo mi eget congue. Ut pretium vel lectus vel consectetur.

- John Doe, creative director

Etiam quis aliquam turpis. Etiam in mauris elementum, gravida tortor eget, porttitor turpis.

- John Doe, creative director

Lorem ipsum
Neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat
Neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat. Curabitur pharetra dictum lorem, id mattis ipsum sodales et. Cras id dui ut leo scelerisque tempus. Sed id dolor dapibus est lacinia lobortis.
Learn more