Головна » 2017 » Січень » 8 » Як вибрати зовнішній диск для комп'ютера!
19:37
Як вибрати зовнішній диск для комп'ютера!

Як вибрати зовнішній диск для комп'ютера

 


Як вибрати зовнішній жорсткий диск?

Ще зовсім недавно перенесення великого обсягу файлів з одного комп'ютера на інший представлявся нам як дуже величезна проблема. Коли ще не існували флеш-карти, диски, високошвидкісний інтернет. Доводилося працювати жорстокими методами: зносити блок, витягувати внутрішній жорсткий диск і приєднувати його до іншого комп'ютера. На сьогоднішній день це все пройшло тепер досить стежити любо, де зовнішній жорсткий диск і вживати його в своїх цілях. Все ж не завжди зовнішні жорсткі диски будуть однакові і однаково функціонувати.

Розмір

Для тих, хто звик або любить використовувати важкі вінчестери, обґрунтовуючи цей вибір оптимальної надійністю, виробляються зовнішні жорсткі диски розміром 3,5 дюйма - такі ж, як і звичайні внутрішні жорсткі диски. А ось якщо великий розмір не є головними якостями, то підійдуть моделі розміром 2,5 дюйма. Ці вінчестери часто вбудовують в середину ноутбуків. Вони не так продуктивні, як їх великі побратими, але все-таки вони набагато легше і компактніше - 1-1,8 дюйма.

Обсяг пам'яті

Надзвичайно суттєвий момент: від нього залежить, наскільки багато інформації поміститься на зовнішньому вінчестері. Так, це буде дорогим варіантом, але якщо стабільно потрібно мати з собою великий обсяг інформації, то в цій ситуації є сенс купити відразу 2 жорстких диска, що б коли «полетить» перший, то відразу починала працювати резервна копія.

Інтерфейс підключення

Перед придбанням зовнішнього жорсткого диска неодмінно треба проконтролювати, щоб роз'єм вашого ПК, збігався з розміром покупки. Найпоширеніший вважається це роз'ємUSB2.0. Якщо раптом все роз'єми будуть зайнятими, то необхідно продумати інший спосіб під'єднання. користувачамяблуков цьому відношенні набагато простіше: в їх комп'ютерах є спеціальний інтерфейс FireWire. Однак він є і в інших моделях. Крім цього, є в наявності такі інтерфейси:Ethernetі eSATA. Але вони не однаково з USB 2.0 і FireWire, якщо говорити про швидкість і плюс до цього потрібно ставити окреме джерело живлення.

Популярні марки

Найвідомішими на сьогоднішній день вважаються зовнішні жорсткі диски таких марок:Western Digital, Тошиба, Maxtor, Seagate, Samsung. Хорошим фактом є те, що надані фірми виготовляють зовнішні вінчестери самі, не використовуючи сторонньої допомоги. Інші лише виробляють бокси, а після цього використовують зовнішні жорсткі диски інших марок.

Питання зі збереженням файлів вирішене - вперед, за науковим прогресом!

Науковий прогрес не стоїть на місці, створили Seagate GoFlex Satellite WiFi Бездротовий зовнішній жорсткий діск.flv

Переглядів: 70 | Додав: sluty | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra in dui sit amet consequat.

- John Doe, creative director

Praesent vestibulum commodo mi eget congue. Ut pretium vel lectus vel consectetur.

- John Doe, creative director

Etiam quis aliquam turpis. Etiam in mauris elementum, gravida tortor eget, porttitor turpis.

- John Doe, creative director

Lorem ipsum
Neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat
Neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat. Curabitur pharetra dictum lorem, id mattis ipsum sodales et. Cras id dui ut leo scelerisque tempus. Sed id dolor dapibus est lacinia lobortis.
Learn more