Головна » 2017 » Січень » 9 » Як оптимізувати Windows XP і поліпшити роботу комп'ютера
01:14
Як оптимізувати Windows XP і поліпшити роботу комп'ютера

  

Як оптимізувати Windows XP і поліпшити роботу комп'ютера

 


Сьогодні ми хочемо розглянути те, як можна поліпшити роботу комп'ютера і оптимізувати Windows XP . Можна з комфортом працювати навіть на слабкому і старомукомп'ютері. Найголовніше - це виконати оптимізацію Windows XP , після якої ви напевно помітите, що ваш комп'ютер працює набагато швидше, ніж раніше.

Наші поради будуть застосовні і до потужних комп'ютерів, тільки результат буде не таким помітним, оскільки потужні комп'ютери і так працюють досить швидко, але зате ви будете впевнені в тому, що всі ресурси вашого комп'ютера, не витрачаються даремно.
Давайте приступати до поліпшення роботи вашого комп'ютера.

1. Частка системного диска.
Досить часто відбувається так, що на системному диску, де була встановлена операційна система Windows, виявляється недостатньо вільного місця, а через це постійно сповільнюється робота ОС, не виходить створити файл підкачки або регулярно виводиться пропозицію про виконання очищення вашого диска. В такому випадку вам необхідно зайнятися видаленням всіх непотрібних файлів, очищенням папки, в якій зберігаються тимчасові файли Temp і т.п.

2. Видалення з робочого столу непотрібних речей.
Якщо на вашому робочому столі повно різноманітних папок, ярликів та файлів, а крім цього ще й встановлена картинка, то все це займає певний обсяг пам'яті. Якщо у вас слабенький комп'ютер, то в першу чергу слід виконати очистку робочого столу, видалення непотрібних ярликів, переміщення папок на диски і т.п. Бажано з робочого столу прибрати фонову заставку.

3. Зменшення якості передачі кольору.
Відразу звернемо вашу увагу на те, що зниження якості передачі кольору для користувача буде практично непомітним, але при цьому сильно зменшиться навантаження на графічну підсистему. Щоб знизити якість передачі кольору необхідно у властивостях екрану відкрити вкладку «Параметри», в якій слід вибрати середнє якість передачі кольору (16 біт).

4. Виконання настройки призначеного для користувача інтерфейсу.
На старих комп'ютерах найкраще вибрати класичний стиль оформлення. Для цього необхідно в властивості екрану вибрати «Класичний стиль» (вкладка «Оформлення», список «Вікна і кнопки»). Крім цього для зменшення навантаження на комп'ютер, слід у властивостях комп'ютера поставити галочку на «Забезпечити найкращу швидкодію» (вкладка «Додатково» / «Швидкодія /« Візуальні ефекти »). Всі ці ефекти, відключені вами, дозволяти комп'ютера працювати ще швидше .

5. Відключення автоматичного запуску програм.
Однією з причин сповільненою завантаження операційної системи при включенні комп'ютера і її подальшої роботи є занадто велика кількість в автозавантаженні різних програм (деякі програми при установці в автозавантаження додаються автоматично і кожен раз запускаються одночасно з комп'ютером, наприклад, скайп, аська і інші). З автозавантаження потрібно прибрати всі непотрібні програми. Для цього потрібно зайти в меню «Пуск», Натиснути кнопку« Виконати », у вікні, ввести MSCONFIGі натиснути на клавішу enter. У вікні, слід перейти на вкладку «Автозавантаження» і прибрати галочки з програм, які вам не потрібні при включенні комп'ютера . Після цього ОС Windows почне завантажуватися трохи швидше, та й до того ж стане більше оперативної пам'яті .

Виконавши всі перераховані вище рекомендації, можна в значній мірі поліпшити роботу свого комп'ютера .  

Переглядів: 128 | Додав: sluty | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra in dui sit amet consequat.

- John Doe, creative director

Praesent vestibulum commodo mi eget congue. Ut pretium vel lectus vel consectetur.

- John Doe, creative director

Etiam quis aliquam turpis. Etiam in mauris elementum, gravida tortor eget, porttitor turpis.

- John Doe, creative director

Lorem ipsum
Neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat
Neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat. Curabitur pharetra dictum lorem, id mattis ipsum sodales et. Cras id dui ut leo scelerisque tempus. Sed id dolor dapibus est lacinia lobortis.
Learn more